Říjen 2010

Z5 po dlouhé době!

2. října 2010 v 8:51 | Zaki |  Day by Day
Takže zdravím všechy, co to tu ještě čtou :D
omlouvám se, že jsem tu už dlouho nic nenapsal, ale nějak ani nebylo co... každej den byl stejný jako ten předchozí až na pár minimálních rozdílů...

No... ale začnu asi novinkou ze školy a to tím, že mi začal svářečský kurz. Pro ty co nejsou až tak zasvěcení, tak se učím obor Instalatér a budu potřebovat umět svařovat... jak plynem tak i pájení mědi. První dojem nás všech co na tom kurzu jsme byl takový, že vyhodíme školu do vzduchu a že to bude děs. Jenže hned po prvním dnu, kdy jsme se dostali ke sváření nás to začalo bavit. Kupodivu je to docela zábava a když je zima tak se aspoň zahřejeme protože ten plamen má 3150 stupňů Celsia a je od nás vzdálený ani ne 30cm :D.

Dále.. každé úterý bych měl mít správně do 4... jenže nějak se nám zatím daří a od začátku roku jsme do 4 ani jednou neměli :D nejdříve nám to odpadlo a pak sme měli samé akce jako například kino atd.

Co se týče mého po-školního života tak ten je pořád stejný... buď sedím doma u PC nebo jsem u Kate a nebo u někoho jiného... ale to minimálně. Spíš jsem doma. Hraju různé hry na PC a jsem takovej "menší" závislák... no co musím na něco být když jsem abstinent a ani nekouřim :D.

No... to bude asi vše... později sem možná dodám fotku kámoše ze svářečáku ať víte jak vypadáme :D a mohu poté dodat i video.