4.8 - Aneb den kdy nuda na okamžik ustoupila.

4. srpna 2010 v 21:25 | Zaki |  Day by Day
Takže... jak sami vidíte v nadpisu, tak dnes jsem se až tak nenudil. Ráno jsem vstával jako obvykle mezi 7 - 8. Jelikož v tu dobu ještě všichni normální lidi spí, tak jsem si zapnul BFBC2 (Battlefield: Bad Company 2) a samozřejmě jsem to i dohrál. Poté jsem stáhnul hru Shrek: Zvonec a konec. Jenže v té mi to našlo vir... tak jsem to smazal a pokoušel se to najít jinde... bohužel nenašel takže jsem to zase stáhnul i s virem a jenom jsem vypnul anti-vir. No... uvidíme jak můj PC dopadne :D. Normálně to fungovalo... a anti-vir už také problémy nedělal. Pak jsem napsal Kate, že jsem to už rozjel a že to funguje. Takže ke mě přišla a začali jsme hrát. Je to poměrně jednoduchá ale zábavná hra na odreagování a navíc jsem zjistil že by měla jít pro 2 lidi najendou... bohužel, jsem nepřišel na to jak tam toho druhého člověka dostat...

Poté Kate našla u mě na patře (myšleno postavené patro na spaní... něco jako palanda bez spodního lůžka.) knížku kde byly různé světové horoskopy a tak jsme je začali zkoumat.

Pak jsme si ještě na chvilku zahráli ve dvou "tučňáky" aneb Surf´s up = Divoké vlny.
Pak šla Kate domů a já jen tak brouzdal po netu...

Pak jsem dostal zprávu od Kate jestli nechci přijít a pomoct jí s večeří (myšleno dojíst :D). Tak jsem vyrazil a došel k ní. Nejdřív sme se tak různě bavili a hráli přitom karetní hru Durak (ruská hra... ani popsat jí nedokážu :D). A Kate... já sem ty 3 pídě psát nebudu :D. Poté přišla na řadu ona večeře... bylo toho méně než jsem čekal ale tak lepší než moc.

no... to už bude asi vše... mějte se fajn a R.I.P. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama