15.8. - zpět z chaty

15. srpna 2010 v 21:34 | Zaki |  Day by Day
Zdar lidi jak to jde? sice vím že to tu čte jen pár lidí ale neva :D

Omlouvám se že jsem sem nenapsal nic o tom že bych měl nějak jet ale bylo to náhlé a odjížděl jsem hodinu po tom co jsem se to dozvěděl.

Takže... dnes jsem se vrátil z chaty (přesněji jsem byl u Kate na chatě). Byla tam docela zábava... často jsme hráli ruskou karetní hru - Durek, On je, ona je, a jednou i ping-pong (což mi vůbec nešlo :D) a bedbinton (to bylo ještě horší... ikdyž občas se povede haluž).
tak... to by bylo to příjemné... dále jsme totiž ještě skládali aspoň půl tuny dřeva a převáželi střešní tašky... přesněji těch tašek bylo myslím 262 ale nejsem si jistý... vím že to bylo malinko přes 260. Sice mne poté trochu bolely ruce a záda ale jinak se to dalo vydržet. Jen nejhorší asi byla cesta naz5. Kate se skoro od začátku udělalo špatně a bolelo jí břicho a dokonce i zvracela když jsme zastavili na pumpě. zbytek cesty jela s jejich psem (Agi) v kufru kde se mohla natáhnout víc než mezi mnou a jejím bráchou. Po přijetí do Prahy jsem ještě byl pár hodin u nich na návštěvě kde jsme zase hráli Durak a doháněli novinky na jiný blog.

no to už asi bude vše. omlouvám se že nepíšu čárky a za gramatické chyby možná i překliky ale teď se mi opravdu necce psát pravopisně :D

jen ještě jedna věc a to že jídelníček byl mňam. :P

Mějte se a R.I.P.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama