Srpen 2010

31.8 - Nic se neděje

31. srpna 2010 v 10:36 | Zaki |  Day by Day
Takže jak sami vidíte v nadpisu, tak se zase v mém nudném životě nic neděje... stále je všechno při starém... ani nevím jak, ale daří se mi pořád něco kazit a ničit. No rozebírat to tady nebudu. Dále, jak už sami víte, tak pro většinu zítra začíná škola... pro mě ne... já jdu až 2. protože 1. jdou jen prváci. Ale upřímně se do školy už i těším... dokonce i Táta včéra řekl abych už do té školy začal chodit. Ale já se tam opravdu docela těším... konečně nějak smysluplně zabiju den a budu myslet na něco jiného.

Nakonec vám ještě přináším mou novou hudbu. Jde o 3 songy ve stylu techno a 1 song... spíše metal.

Rob Zombie - Scum of the Earth
Pendulum - Propane Nightmares (Celldweller remix)
Blue Stahli - Anti You
Blue Stahli - Overklocked

A to už bude vše. Mějte se a R.I.P.

25.8 - Zoo

25. srpna 2010 v 19:23 | Zaki |  Day by Day
Zdar lidi. Takže jak již vidíte v nadpisu, tak jsem dnes byl v Zoo. Přesněji jsem tam byl s Kate a její rodinou ale to rozepíši za chvilku.
Dnes jsem vstal před 8:00 a šel jako vždicky na PC... chvilku jsem si zahrál, ale poté mi zavolala Kate jestli nechci jít s ní a její rodinou do Zoo. Souhlasil jsem a vyrazil k nim. Za pár minut jsme vyrazili pěšky do Zoo (asi tak 2 KM tam). Když jsme dorazili k Zoo tak tam byla poměrně velká fronta, ale postupovala docela rychle. Poté jsme se začali procházet po Zoo a koukat na všechna nej zvířata, jako například Tygři, Lvi, Netopíři (jeden z nich trefil Kate mámu, když jsme procházeli takzvanou Twilight Zone, ve které netopíři volně létají) a také jsme chtěli vlky. Jenže vlci byli zalezlí a nebyli pořádně vidět. Co mě ale zaujalo, byli  Oceloti, což jsou (nebo aspoň byli) malí Tygříčci :).

Fotky bohužel nečekejte. Mám pouze svojí vlastní fotku, protože foťák jsem sebou neměl.
Svou fotku přidávám do celého článku, ať aspoň víte, jak vypadám.

24.8.

24. srpna 2010 v 20:33 | Zaki |  Day by Day
Zdar lidi jak je? jak sami vidíte, dnešek nemá žádný nadpis... není prostě co dělat. Nálada se mi pomalu zlepšuje a docela se i těším do školy. Ne nejsem blázen, ale lenošení taky není moc zdravé :D. Dále ani nevím co psát. Snad jen to, že jsem si našel nové písničky od skupiny Saliva, a to přesněji songy: Your Disease, Click Click Boom a How could you. Stylově patří do rocku. Dále kromě hledání huby si ještě občas zahraju Rainbow six: Vegas 2, což je akční hra.

No... to už bude pro dnešek všechno. mějte se, a R.I.P.

22.8 - z5 z Havířova

22. srpna 2010 v 11:58 | Zaki |  Day by Day
Jak již vidíte v nadpisu, jsem doma. v Havířově byla děsná nuda ale tak štěstí, že jsem tam byl jen na 2 dny. Ok... ať nekřivdím... tak v sobotu nějaké odreagování bylo... a to když si moje teta chtěla změřit tlak... a pak to začlo kolovat... a jak to došlo ke mě, tak táta začal rozesmívat a přístrom mi 2x ukázal, že jsem mrtvej. nejdřív jsem měl infarkt a podruhé jsem měl puls přes 140. Akorát škoda že to nebylo doopravdy... protože jsem celou dobu jen myslel na jednu osobu, a celkově mám deprese... nic mě nebaví, nemám co dělat a tak jen čekám, až zkončí den a můžu spát. Nerad to říkám, ale už aby byla škola... aspoň nějaké to odreagování od života...

To už bude vše... Mějte se, a přeju vám lepší život než mě. R.I.P.

18.8 - Nic nového

18. srpna 2010 v 12:57 | Zaki |  Day by Day
Chtěl bych začít omluvou, že sem poslední dobou nic nepřidávám... ale prostě není co a celkově nemám poslední dobou nálady... celé dny jen sedím doma a přemýšlim, jak... no... to je jedno...
dále už jen koukám na filmy atd.

Jinak tento pátek odjíždím asi mezi 3 - 4 ráno do Havířova za dědou a babičkou. Vůbec se tam netěším ale tak co můžu dělat... třeba se aspoň trochu odreaguju... každopádně se vracím v neděli ale nějak kolem poledne už snad budu doma.

no to už asi bude vše... mějte se a R.I.P.

15.8. - zpět z chaty

15. srpna 2010 v 21:34 | Zaki |  Day by Day
Zdar lidi jak to jde? sice vím že to tu čte jen pár lidí ale neva :D

Omlouvám se že jsem sem nenapsal nic o tom že bych měl nějak jet ale bylo to náhlé a odjížděl jsem hodinu po tom co jsem se to dozvěděl.

Takže... dnes jsem se vrátil z chaty (přesněji jsem byl u Kate na chatě). Byla tam docela zábava... často jsme hráli ruskou karetní hru - Durek, On je, ona je, a jednou i ping-pong (což mi vůbec nešlo :D) a bedbinton (to bylo ještě horší... ikdyž občas se povede haluž).
tak... to by bylo to příjemné... dále jsme totiž ještě skládali aspoň půl tuny dřeva a převáželi střešní tašky... přesněji těch tašek bylo myslím 262 ale nejsem si jistý... vím že to bylo malinko přes 260. Sice mne poté trochu bolely ruce a záda ale jinak se to dalo vydržet. Jen nejhorší asi byla cesta naz5. Kate se skoro od začátku udělalo špatně a bolelo jí břicho a dokonce i zvracela když jsme zastavili na pumpě. zbytek cesty jela s jejich psem (Agi) v kufru kde se mohla natáhnout víc než mezi mnou a jejím bráchou. Po přijetí do Prahy jsem ještě byl pár hodin u nich na návštěvě kde jsme zase hráli Durak a doháněli novinky na jiný blog.

no to už asi bude vše. omlouvám se že nepíšu čárky a za gramatické chyby možná i překliky ale teď se mi opravdu necce psát pravopisně :D

jen ještě jedna věc a to že jídelníček byl mňam. :P

Mějte se a R.I.P.

9.8. - "krásnej" začátek týdne

9. srpna 2010 v 20:56 | Zaki |  Day by Day
Takže... jak už vidíte v nadpisu... tak dnešek nebyl nijak úžasný den...
Začal scela normálně... budíček v 7, snídaně atd. poté přišla na chvilku Kate. Udělal jsem nám chleba s žervé a vajíčkem, to jsme snědli a šli jsme na Counter-Strike.
Kate to nějak nešlo... a tak jsme to za nějakou dobu ukončili a ona šla domů v né moc dobré náladě... vím že to bylo kvůli mě... Pak už se ani nic nedělo... celej den sem už jen hrál tu blbůstku na netu, poslouchal hudbu a koukal na videa...

No... to už bude asi vše... mějte se a R.I.P.

6.8. - CS, Shrek a šití.

7. srpna 2010 v 8:00 | Zaki |  Day by Day
Takže... začnu asi omluvou že to píšu až dneska ráno a né včera.. ale snad to nebude tolik vadit. :D

Včera jsem vstával kolem 8. a vypadalo to, že to bude další nudný den. Jenže pak mi napsala Kate, že nemaj pití. Tak jsem se sebral a skočil nějaké koupit... donesl jsem jim ho a poté jsem šel s Kate k nám, kde "jsme" začali šít povlak na polštářek. Bylo s ním hodně problémů a celkově to vyšlo až na 3. pokus... ale náladu jsme si vylepšovali občasným hraním CS 1.6 po LANu a Shrekem 4 zvonec a konec (myšleno hrou. a konečně jsem jí rozchodil pro 2 lidi :D).
No... zpět k tomu polštářku... hodněkrát jsme párali a už to vypadalo že prostě vemem nový kus látky a uděláme to úplně znova... jenže to by Kate už vůbec nestihla protože její rodiče bohužel nedovolili aby u nás přespala a mohla to tak stihnout. (je to prokletí... buď to nedovolí moji nebo její rodiče... jedna strana to ale vždicky povolí....)

No... to už asi bude vše... jinak co se týče toho CS... vyhrávala Kate :( :D

Mějte se a R.I.P.

4.8 - Aneb den kdy nuda na okamžik ustoupila.

4. srpna 2010 v 21:25 | Zaki |  Day by Day
Takže... jak sami vidíte v nadpisu, tak dnes jsem se až tak nenudil. Ráno jsem vstával jako obvykle mezi 7 - 8. Jelikož v tu dobu ještě všichni normální lidi spí, tak jsem si zapnul BFBC2 (Battlefield: Bad Company 2) a samozřejmě jsem to i dohrál. Poté jsem stáhnul hru Shrek: Zvonec a konec. Jenže v té mi to našlo vir... tak jsem to smazal a pokoušel se to najít jinde... bohužel nenašel takže jsem to zase stáhnul i s virem a jenom jsem vypnul anti-vir. No... uvidíme jak můj PC dopadne :D. Normálně to fungovalo... a anti-vir už také problémy nedělal. Pak jsem napsal Kate, že jsem to už rozjel a že to funguje. Takže ke mě přišla a začali jsme hrát. Je to poměrně jednoduchá ale zábavná hra na odreagování a navíc jsem zjistil že by měla jít pro 2 lidi najendou... bohužel, jsem nepřišel na to jak tam toho druhého člověka dostat...

Poté Kate našla u mě na patře (myšleno postavené patro na spaní... něco jako palanda bez spodního lůžka.) knížku kde byly různé světové horoskopy a tak jsme je začali zkoumat.

Pak jsme si ještě na chvilku zahráli ve dvou "tučňáky" aneb Surf´s up = Divoké vlny.
Pak šla Kate domů a já jen tak brouzdal po netu...

Pak jsem dostal zprávu od Kate jestli nechci přijít a pomoct jí s večeří (myšleno dojíst :D). Tak jsem vyrazil a došel k ní. Nejdřív sme se tak různě bavili a hráli přitom karetní hru Durak (ruská hra... ani popsat jí nedokážu :D). A Kate... já sem ty 3 pídě psát nebudu :D. Poté přišla na řadu ona večeře... bylo toho méně než jsem čekal ale tak lepší než moc.

no... to už bude asi vše... mějte se fajn a R.I.P. ;)

Day by Day

1. srpna 2010 v 22:01 | Zaki |  Day by Day
Takže. Poslední dobou mívám docela mizerné nálady... nebudu psát proč... kdo ví o co jde, ten to ví... a kdo neví, tak tomu do toho nic není. :)

Navíc. Vůbec nevím co mám dělat... nic mě už nebaví, a přátel taky moc nemám. Navíc nejsem žádný společenský člověk takže pařby atd. ani nápad. Jediné co poslední dobou dělám, je to že jen sedím doma a něco hraju na PC... no... už aby zase začla škola ať aspoň nějak zabiju ten den. Upřímě... tohle jsou pro mě zatím ty nejhorší prázdniny...

No... mějte se fajn a R.I.P.